Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Jane Jiang

Numer telefonu : 86-13572180216

WhatsApp : +8613572180216

Free call
Shaanxi Hongda Phytochemistry Co., Ltd.

Shaanxi Hongda Fitochemia Co., Ltd.

Shaanxi Hongda Phytochemistry Co., Ltd.
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
marki: FITOCHEMIA HONGDA Ilość pracowników: 100~150
Coroczne wyprzedaże: 50million-100million Rok założenia: 2003
pc Export: 60% - 70%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Shaanxi Hongda Phytochemical Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem zorientowanym na produkt z certyfikatem ISO, certyfikatem żydowskim, certyfikatem Halal, certyfikatem BRC i certyfikatem organicznym.Zajmuje się identyfikacją, rozwojem i produkcją ekstraktów roślinnych i ich pochodnych.Dzięki trybowi współpracy szkoła-przedsiębiorstwo firma ma silne zdolności badawczo-rozwojowe oraz zaawansowaną technologię produkcji.Wychodząc naprzeciw założeniu zachowania różnorodności naturalnych surowców roślinnych, firma stale doskonali proces ekstrakcji produktów oraz aktywnie tworzy nowe produkty, aby lepiej służyć klientom w zakresie żywności, środków ochrony zdrowia, medycyny i kosmetyków.

Historia

Shaanxi Hongda Phytochemistry Co., Ltd. została założona w kwietniu 2003 roku. Jest podmiotem gospodarczym w ramach Shaanxi Hongda Group.Nasza firma jest nowoczesnym przedsiębiorstwem high-tech łączącym technologię i badania naukowe.Specjalizujemy się w badaniach, produkcji, imporcie i eksporcie naturalnych ekstraktów roślinnych oraz standaryzowanych produktów medycyny chińskiej.

Hongda Phytochemistry ma kapitał zakładowy w wysokości ponad 18 milionów juanów oraz wyspecjalizowany zakład produkcyjny i instytut badawczy.Nasza fabryka znajdowała się w Hongda Industrial Park, Sanyuan, prowincja Shaanxi.Zajmuje powierzchnię 10 000 metrów kwadratowych i ma inwestycję w środki trwałe w wysokości 12 milionów juanów.Posiadamy warsztat produkcyjny zorganizowany zgodnie ze standardami GMP, wyposażony w zaawansowany sprzęt do suszenia próżniowego i sprzęt do suszenia rozpyłowego, a także zaawansowaną, pełnowymiarową linię produkcyjną do ekstrakcji stali nierdzewnej i pilotażową instalację stali nierdzewnej, w ścisłej zgodności ze standardami GMP dla Chin produkcja leków.

Shaanxi Hongda przyjmuje „zaspokojenie wymagań klientów, dostarczanie produktów wysokiej jakości i doskonałą obsługę posprzedażną” jako zasadę biznesową.Dzięki ciągłemu rozwojowi i nieustannym wysiłkom nawiązaliśmy dobre relacje biznesowe z ponad 40 krajami i regionami na świecie, takimi jak Japonia, Stany Zjednoczone i Francja.Filozofia biznesowa firmy: „oparta na uczciwości, ciągła innowacja”.

Witamy w Hongda Phytochemistry do współpracy!

Usługa

Shaanxi Hongda jako swój cel biznesowy przyjmuje „zaspokojenie potrzeb klientów, dostarczanie wysokiej jakości produktów i wysokiej jakości usługi posprzedażne”. Po ciągłym rozwoju i nieustannych wysiłkach firma ustanowiła dobre relacje biznesowe z ponad 40 krajami i regionami w świat, w tym Japonia, Stany Zjednoczone i Francja.

Nasz zespół

Filozofia biznesu

Oparte na uczciwości i utrzymuj innowacyjność.

Zespół

Uczciwość, postęp, jedność, działanie

Wartości

Traktuj jakość jako życie, a klient jako centrum.

Wizja

Staraj się być stuletnim przedsiębiorstwem.

 

Chiny Shaanxi Hongda Phytochemistry Co., Ltd. profil firmy 0

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

jane@hongdaherb.com
+8613572180216
13572180216
86-13572180216