Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Jane Jiang

Numer telefonu : 86-13572180216

WhatsApp : +8613572180216

Free call
Linia produkcyjna

Shaanxi Hongda Phytochemistry Co., Ltd. została założona w kwietniu 2003 roku. Jest podmiotem gospodarczym w ramach Shaanxi Hongda Group.Nasza firma jest nowoczesnym przedsiębiorstwem high-tech łączącym technologię i badania naukowe.Specjalizujemy się w badaniach, produkcji, imporcie i eksporcie naturalnych ekstraktów roślinnych oraz standaryzowanych produktów medycyny chińskiej.

Shaanxi Hongda Phytochemistry Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

Hongda Phytochemistry ma kapitał zakładowy w wysokości ponad 18 milionów juanów oraz wyspecjalizowany zakład produkcyjny i instytut badawczy.Nasza fabryka znajdowała się w Hongda Industrial Park, Sanyuan, prowincja Shaanxi.Zajmuje powierzchnię 10 000 metrów kwadratowych i ma inwestycję w środki trwałe w wysokości 12 milionów juanów.Posiadamy warsztat produkcyjny zorganizowany zgodnie ze standardami GMP, wyposażony w zaawansowany sprzęt do suszenia próżniowego i sprzęt do suszenia rozpyłowego, a także zaawansowaną, pełnowymiarową linię produkcyjną do ekstrakcji stali nierdzewnej i pilotażową instalację stali nierdzewnej, w ścisłej zgodności ze standardami GMP dla Chin produkcja leków.
Shaanxi Hongda Phytochemistry Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1
Shaanxi Hongda przyjmuje „zaspokojenie wymagań klientów, dostarczanie produktów wysokiej jakości i doskonałą obsługę posprzedażną” jako zasadę biznesową.Dzięki ciągłemu rozwojowi i nieustannym wysiłkom nawiązaliśmy dobre relacje biznesowe z ponad 40 krajami i regionami na świecie, takimi jak Japonia, Stany Zjednoczone i Francja.Filozofia biznesowa firmy: „oparta na uczciwości, ciągła innowacja”.
Witamy w Hongda Phytochemistry do współpracy!

Shaanxi Hongda Phytochemistry Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 2

OEM / ODM

Shaanxi Hongda Phytochemistry Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

R & D

Shaanxi Hongda Phytochemistry Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

jane@hongdaherb.com
+8613572180216
13572180216
86-13572180216